Cuma, Ağustos 05, 2011

Bir İkramlık Olarak Sabun

bridal shower, bekarlığa veda ya da düğün...sabun bu üçünü de gözde hediyelerinden biri haline gelmiş durumda. hem saklanabilecek kadar şık hem de kullanılabilecek kadar sade modeller bulmak, yaptırmak mümkün. eğer doğallıktan yana bir gelin adayıysanız ve kendi küçük atölyelerinde iş yapan sanatçılara da destek vermek isterseniz, el yapımı sabunlar bulmak için en uygun adreslerden biri etsy. mutlaka bir uğrayın.bu keselerin içine ne koyarsanız koyun farklı görüneceği kesin. ama sabunla daha bir güzel olabilir.


sabun artık sadece bir hijyen aracı değil, bir sanat. ustaları bu sabunlar üzerinde uzun uzun uğraşıp harikalar yaratıyorlar. öyle ki konuklarınızın bunları kullanmaya kıyabileceğini hiç sanmıyorum. kalıcılığın garantisi!

kalpler aşkın klasik simgelerinden olabilir ama bu çikolata renkli kalp sabunların klasiklikle uzaktan yakından ilgisi yok. üzerine 'yemeyiniz' yazsanız fene olmaz.

rengarenk kağıtlar ve stickerlar sıkıcı bir sabunu bile özel bir hediye haline getirebiliyor.

eğer tamamen doğal olsun diyorsanız bu çay özlü sabunlar hem içerik hem görünüş olarak tam size göre. ayrıca zeytinyağlı, defneli çeşitleri de sunabilirsiniz.

Hiç yorum yok: